Jak wyglada koncert z perspektywy artysty

Jak wyglada koncert z perspektywy artysty

Wyschnięciu pot, oddech spowalnia, chłodne powietrze wpada w całej swojej twarzy. Możesz wyjść z pokoju, macie w ręku, pękanie zawrotu głowy uśmiech. „Good class” ty Muse. Sięgając po butach, twój umysł powoli zaczyna się budzić. Joga wciąż panuje wysoka i nie można pomóc, ale czuję się dobrze. To dlatego ćwiczyć.

Joga nie jest jak inne lekkoatletycznych. Inaczej jest z siłowni, aw niektórych nontangible sposób różni się od wszystkiego co robimy. Praktyka fizycznie rozpoczyna swój tyłek. Mimo, że robi coś jeszcze więcej do głowy. Być może nie można dokładnie położyć palec na nim, ale po dobrej klasy, wiesz co mam na myśli.

Nowi studenci często przychodzą do mojej klasy, aby uzyskać „Joga Butt”. Poważnie, to co mówią. Żyjemy w kulturze materialnej, jak i kultowy piosenkarz powiedział: „Jestem Material Girl”. W moim przypadku to będzie istotny „Boy” (lub starca w zależności jak na to spojrzeć).

W naszej kulturze zdominowanej zewnętrznie, to impuls do praktyki. Metody, terminologii oraz cele jogi uległy zmianie. W jakim celu stosuje się tradycja duchowa jest trening. Klasyczna definicja „zatrzymania wahania umysłu” (tak, to jest rzeczywista definicja jogi), został przekształcony do jakiejś formy fizycznej umiejętności. Już nie jesteśmy sądzeni przez przejrzystość naszego psychicznego spokoju, lecz przez podwójną jointedness naszych łokci. Trzymać nogi za głowę i równowagi na rękach: ciach, jesteś mistrzem jogi.

Dzięki jodze tak externalized a tradycja tak żałośnie utracone, dlatego piszę artykuł na temat pozytywnych skutków praktyki na ciele i umyśle? Odpowiedź jest prosta. Joga nadal działa … i działa w taki sposób, że wielu studentów nie zauważy.

Co dziś nazywamy jogi, czyli postawy lub jogi, tradycyjnie zwany asany. Sanskrycie określono jako „Wygodne, stabilne postawy.” Krótka definicja co? Ciekawe, że nic się w tej definicji proponuje wprowadzenie zapoznaj się z naszą ofertą nogę za głowę lub balansowanie na jednym ramieniu.
napisane przez: