Dlaczego artysci nie lubia szufladkowania tworczosci

Dlaczego artysci nie lubia szufladkowania tworczosci

To wielki dreszcz i wielki zaszczyt mieć szansę na odśpiewanie hymnu przed rozpoczęciem gry w baseball. To musi być niezapomnianym przeżyciem dla publiczności też. Hymn Stanów Zjednoczonych Ameryki to trudna piosenka, pełna pułapek. Oto jak ich unikać i śpiewać to dobrze.

Przede wszystkim dobrze ubrać. A bez rękawów, dżinsy i japonki nie są właściwe, nawet jeśli jest lato. Godność stroju powinna odzwierciedlać godność utworu.

Co do śpiewu, znajdź swój klucz. S-SB ma szerszy zakres niż większość popularnych piosenek. Dowiedzieć się najwyższa, że ??można śpiewać frazę „rozwiną ziemi wolna”, bez wymuszania i znaleźć notatkę wyjścia stamtąd.

Tempo jest bardzo ważne. Tempo jest wszystko. To jest piosenka mieszanie, pieśń radości i nadziei. Po usłyszeniu zespół wojskowych odtworzyć piosenkę, zawsze jest w szybkim, lecz majestatycznym tempie. Jest to nowoczesna tendencja do śpiewania tej piosenki dość wolno, w niemal nabożny sposób. Nie rób tego. Zaśpiewaj piosenkę w 60 sekund lub mniej. To, co ludzie chcą usłyszeć.

Istnieje wiele miejsc, gdzie słowa mogą trip was. Należy zwrócić szczególną uwagę na te zwroty.

„Na początku światło świtu, w” Nie „, w świetle Don Zearly”. Bądź czysty przerwy pomiędzy słowami „Dawn” i „początku”.

„Poprzez niebezpiecznej walki”, a nie „przez perolous walki.” Słowo „niebezpieczeństwo” pisze się z „ja”, a nie z „O”.

„Bomby pęknięcie w powietrzu”, a nie „bomby rozdzierające í Nair.” Ponownie, aby zerwać między słowami „w” i „powietrza”.

Słowo „transparent” czasami dostaje więcej pomocy, której potrzebuje. Pierwsza sylaba dostaje tylko jedną nutę, a nie dwa.

W końcu, gdy dojdziesz do frazy „rozwiną ziemi wolna,” proszę nie bij notatkę na „wolne” i przejść się jedną piątą. To się popisać http://dotsplanet.pl. Ten występ nie chodzi o ciebie, tylko o piosenki.

napisane przez: