Dlaczego zwykle piosenki staja sie radiowymi hitami

Dlaczego zwykle piosenki staja sie radiowymi hitami

Umysł wędruje i kilka zasnąć do tej małej ziemi gdzieś między ślad i snu. Czas minął.

Z perspektywy zewnętrznej, a przez wiele lat z własnego punktu widzenia, tego rodzaju praktyki nie można zaliczyć do jogi. Ta fizyczna praktyka potu i napięcia mięśniowego był tak daleko od moich pomysłów jogi prawie odeszłam. Jednak prawdą jest, że to właśnie joga.

Bad równowagi, zmęczenie mięśni, ciasne biodra: wyjść z klasy, z sercem małży i uśmiechem na twarzy.

Zapraszam duże, zażenowany śmiesznie elastycznego osoby obok ciebie, pamiętaj miałeś odebrać kolację: wyjść z klasy ze spokojnym sercem i uśmiech na twarzy.

Przepuścić gazu (poważnie, dlaczego wiatr usuwania pozy muszą być tak kłopotliwe), obudź się chrapanie podczas shavasana, uświadomić sobie, że jesteś jednym poziomie student w poziomie trzeciej klasy: wyjść z klasy ze spokojnym sercem i uśmiechem na twarzy ,

Z każdej klasy, zmagasz się poprzez praktykę. Możesz zmierzyć swoje słabości i niepewności, a jednocześnie zostawić ze spokojnym sercem i uśmiech na twarzy. Joga jest opanowanie w obliczu burzy; spokojny umysł pośród chwiejnym świecie. Oczekiwać, czy nie, to jest dokładnie to, co przynosi ten nowy jogi.

Jak idziesz do drzwi studia doświadczenie idzie z tobą. I tylko z odrobiną powtarzane narażenie niesamowite coś się dzieje, spokój opanowanie idzie z wami, jak również. Ta nowa jogi nadal działa.

Nauczyciel Joey odziedziczyła nazwę „Mountain Yogi” po ponad dekadzie w górach Chin, Indii i Tybetu. Pielęgniarka i były Navy Medic Joey miał zaledwie 21 lat, gdy zdiagnozowano u niego nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną, która zaatakowała jego centralny układ nerwowy, mięśnie i usztywnione jego zaowocowało długoterminowym uszkodzeniem narządów. Szukam lepszego zdrowia fizycznego i psychicznego, Joey poświęcił się znaleźć pomoc dla jego stanu maleje.Pozostawienie wszystkiego, co wiedział, Joey kierowany na wschód, w końcu znaleźć drogę do gór środkowych Chinach. Plan był taki, aby zatrzymać się na kilka miesięcy. Miesiące przekształcony lat …

napisane przez: