Jak przemoc sie przed wystepami publicznymi

Praca z systemem dźwięku może być dla ciebie nowa. Zaletą jest to, że nie wszystkie prace dokonywania usłyszałem twój głos, więc śpiewam łatwo. Z wokalnie wymagającym piosenki jak ta, to dobra rzecz. Zapytaj pole do gry personelu ile z opóźnieniem istnieje w systemie dźwięku. Oznacza to, jak długo po śpiewać uwaga będzie słychać przez głośniki.sprzedaż działek Gdańsk Jeśli opóźnienie wynosi blisko pół sekundy, można uzyskać wyrzucony chyba skoncentrować się tylko na głos śpiewu.

Teraz, dam Ci na mały sekret. To prawda. Nie zmyślam. Gracze umieścić stoper na piosenkarza, ponieważ mają basen pre-Game Over, jak długo potrwa dzisiejszy piosenkarza, aby uzyskać poprzez piosenki. Oni są tak zużyte interpretacje słuchowych, które mają 90 sekund lub dłużej, noc po nocy, że muszą coś z ich cierpienia.

Śpiewam S-SB żwawo. To zajmuje mi 56-57 sekund śpiewać. Za każdym razem idę poza boiskiem, gracze w ziemiance I przechodzą mi dać swoje uznanie, a niektóre nawet wychodzić uścisnąć moją dłoń. Pewnej nocy, nawet kierownik wyszedł. Słyszałem po jednej grze, że moje nazwisko jest na płycie klub z jako rekordzista.

Więc być jasne, kiedy to utwór, który śpiewał. Bądź budujące. To sposób, w jaki został napisany, to sposób, w jaki jest potrzeby, aby być śpiewane.

napisane przez: