Gra w zespole a dzialalnosc solowa

Gra w zespole a dzialalnosc solowa

Jeśli jesteś osobą, która lubi widzieć rzeczy dla siebie, spojrzeć w klasycznych Sutras jogi. Istnieje około sto angielskie tłumaczenia. Ta definicja jest prosta, a jednocześnie tak daleko od tego, co praktykujemy dzisiaj, że zajmuje trochę twórczego pisania po prostu zrobić dwie mieszanki razem.

W dniach długi przeszłości, joga była wyłącznie praktyka duchowa. Nie było problemem z uzyskaniem tyłek jogi. W rzeczywistości, to jest trochę źle nawet nazwać joga praktyki. Tradycyjnie, joga nie było coś zrobić, ale coś osiągnąć. Termin joga miała opisują stan spokoju szczęścia, który może być osiągnięty za pomocą konkretnego sposobu. Ciężko pracował w swojej praktyce rozwijać doświadczenie jogi. I z definicji „stałości umysłu i emocji,” wydaje się, że joga byłoby dość wielka rzecz, aby przeżyć. Nie mogę nawet liczyć, ile razy mój http://poradniastopy.pl/choroba-stop/sposoby-usuwanie-odciskow/ umysł wędrował po prostu pisząc ten krótki akapit. Steady spokój brzmi wspaniale.

Codziennie rano, przed wschodem słońca, ja odblokować drzwi w centrum jogi, zmniejsz temperaturę do 100 stopni Fahrenheita i zapraszamy studentów do innej praktyki rano. Klasa jest gorąco i to jest trudne. Pot szybko buduje. Pomruków i westchnień współbrzmią ze wszystkich zakątków. Podnieś tutaj; wcisnąć tam; pochylić się do przodu; większą wagę w palcach. Jest to świetny trening. Te studenci uzyskują kształt. Za trochę więcej niż godzinę ta grupa studentów jest szturchnął i szturchnęła w świecie ciągłej wyzwanie i tylko trochę agonii. „Dotknąłeś czoło do kolan. Dobra, teraz wyciągnąć pępka do kręgosłupa.” „Saldo ulega poprawie. Teraz podnieś nogę trochę wyższy.”

Wreszcie zegar spływa. Klasa jest skończona. Uczniowie niech się ostatecznej westchnienie ulgi. Spoczywa na plecach, relaks ciała i okolica zanikać. Nie ma ruchu. Powitanie zmęczenie ciężkim treningu osiada w.
napisane przez: